Co rok 2018 - ocenění se zvyšuje

Co rok 2018 - novinky...

Ocenění se navyšuje...
Energie výdeje stoupá...
Vše se opět zrychluje...

Už žádné cestování...
Stále vytvářím malé skupinky a vytvářím prostor pro individuální setkání, protože vnímám energii, kterou taková setkání ve dvou, nebo v malé skupince, mají. Jde se hodně do hloubky, je tu velké propojení, na počátku mnoho otázek a na konci zůstává ticho a střed. Vycházela jsem vstříc lidem a cestovala jsem hodně po ČR, dělala individuální setkání v Praze jednou do měsíce. Poslední měsíc, se mi ale energie přestala vracet zpátky a výdej byl vyšší, než co jsem mohla od lidí přijmout zpět. Ani předem placená záloha už nikoho nebere natolik, aby nepřišel bez omluvy na setkání a přitom neblokoval místo někomu dalšímu, kdo na setkání v Praze se mnou čeká trpělivě 2-3 měsíce. Jednou to byl jen špatně napsaný termín, to se může v pohodě stát, podruhé, už rovnou bez omluvy s propadnutím zálohy. To je pro mě vždy signál, že je třeba daný koncept pustit a posunout se v životě a v ocenění sebe sama zase dál. Že nastal posun u mě, že se energie vložená do cestování nevrací zpět, a co je pro někoho vzácnost, pro dalšího nemusí mít žádnou cenu. I to je v pořádku a děkuji za to. Pro mě tím, ovšem cestování a osobní konzultace mimo Šumavu končí a tím i snadnější dostupnost (ač to je relativní). 

Individuálky zatím budou... netuším, jak dlouho....

Pro koho je Šumava pro osobní setkání daleko, je pro něj zatím Shumavanská energie také těžko dostupná  Pokud něco a někoho skutečně cítím a vnímám touhu se s ním setkat, jednoduše jedu na kraj světa a počkám si trpělivě, až bude mít na setkání se mnou čas. Je v tom úcta, pokora, trpělivost a vědomí, že cokoli je se mnou v souladu, přijde ke mě v pravý čas. Možnost vidět mě přes skype, videomessenger, domluvit si povídání přes telefon, chatovat z pohodlí domova tu také je, čekací doba je do měsíce. Pokud nepracujeme přes tělo a nevyžaduje se osobní setkání, je to stejně kvalitní. Uvidíme, zda koncept individuálek jednou zcela nezmizí a nezůstane jen možnost vídat mě na skupinkách. To ukáže čas.

Víkendové a skupinové akce 2018...

Jak už jste si všimli moje víkendy jsou do pár hodin, kdy je vypíšu, obsazené. Pokusím se je pro rok 2018 navýšit. Stále je se mnou v souladu, udržet si malé skupiny po 10-12 lidech. Potom je skupina se mnou více propojená, jdeme do velkých hlubin, nic nám neuniká, žádný vjem, myšlenka, pocit. Zůstáváme v sobě. Vznikají tu nová a silná přátelství i podpora. Akce budou pouze na Šumavě (kromě Třebíče v říjnu 2018 - tam jsou ještě volná místa na ženském kruhu, navýšila jsem kapacitu), protože místní energie, stromy, příroda jsou se mnou natolik silně propojeny, že se tu jednoduše ve spojení se skupinou "dějí věci" Nedá se to vysvětlit, to se musí prožít... V létě bude také týdenní pobyt, to už bude hodně intenzivní zážitek a skupinu si budu pečlivě skládat - to znamená, že bude i patřičně finančně oceněn, stejně jako víkendy, aby to pustilo, jen někoho, kdo si této hloubkové transformační cesty váží a cení si jí. 

Ceny za individuální konzultace se od prosince 2017 navyšují viz. www.shumavan.cz

Nadále jsem v souladu s tím, že:

- články píšu pro všechny, kdo číst chtějí, kdo vnímají více než slova, energii, která je pod nimi a to bez toho, aniž bych vybírala peníze za předplatné, videa a nebo na to šla formou e-booků, ty u mě neuvidíte. 

- skupiny budou stále v menším počtu a s těmi, kdo se se mnou spojí, mě většinou pojí přátelství, takže podpora zůstává...

Vzhledem k tomu, že této práci věnuji hodně energie, času, lásky, a moje tělo potřebuje také hodně regenerovat a doplňovat energii, respektujte prosím, že pokud máte dotazy, domluvte se přímo na konzultaci - online, nebo osobní. Do dnešního dne jsem všem odpovídala nezištně a zdarma, neodmítla jsem nikoho, kdo měl nějaký dotaz ve zprávě. Jela jsem taktéž často ve svém starém vzorci dávat a rozdávat vše, co mám - zvláště pak pod taktovkou té části, která chtěla zemřít. Pak jsem zase dorovnávala v souladu s vědomím, že si svého života a zdraví cením více  A dobře mi tak  Nyní už mi tělo jasně říká STOP a musím to respektovat a adekvátně přijímat, jinak se s touto prací budu muset rozloučit (což jsem chtěla udělat již mnohokrát a velmi si to přála být normální  , ale jaksi se to nesetkalo nikdy s podporou shora, jen jsem dostala za uši, že plýtvat darem se nesmí). 

Budu i intenzivně promazávat osobní profil, neberte si to osobně - jednoduše, je čas oddělit dávání a přijímání v soukromí. A nadále se vyvíjím tak, že už pomalu ani nestíhám, všechny hloubky, kam mě to vede a co se mi ukazuje... ale o tom až budu psát článek o 2018 a jeho energiích a informacích, co už mi k němu chodí v samostatném článku... bude to mazec a važte si lidí, kteří vám v tom zrychlení doposud dodávali podporu, bude jí třeba i nadále. Prověří to kdekoho ještě spícího 

 

Kdo dočetl až sem, klobouk dolů