Orlí ženy

Orlí žena 18.5-20.5
Orlice jsou jedním slovem - BOŽÍ.

Všechno nám společně příjemně plynulo.
Když jsme měly vyrazit na jezero, dala o sobě vědět příroda, spustila hromobití a kroupy, a tak jsme si jen řekly, těšíme se z toho, co je, je prostor na cukrárnu, a společné prožitky přesně tak, jak nám to život přináší sám.

 

Vše se žilo v bdělosti ke všem programům mysli, avšak nebyl tu nikdo, kdo by se s nimi ztotožnil.

Hlavním tématem bylo přijetí toho, co SKUTEČNĚ cítíme v přítomném okamžiku, na to, co skutečně je a probíhá, nikoli tak, jak si naše osobnost myslí, že by to mělo být - že jedině tak je to přijatelné cítit. Učily jsme se přijímat NEVÍM, TO NEVYMYSLÍM a nehnat se za něčím, co není - tedy za řešením, či odpovědí.

A především jsme pouštěly spoustu přehnané zodpovědnosti za celý svět s přijetím toho, ŽE JE TO VĚTŠÍ NEŽ MY. Neboť tak se nám přistřihují křídla, která jsou vždy připravena k letu se vším co k nám patří i nepatří. 

Dovolily jsme si létat, přijímat se se vším a vnímat, že ty věčně užvaněné programy - to nejsme my. 

Propojily jsme létání i stabilitu, tělo s duší, světlo se stínem a uvědomily si, že stín a tma to jsou jen naše nepřijaté (nepřijatelné) emoce - NE, takto to nesmím cítit - to je špatné, to si nesmím ani myslet. Ale tím jen popíráme to, co JE a dáváme tomu energii - tedy děláme z toho většího strašáka, bubáka a vytváříme si nerovnováhu.

S vědomím pozorování našich odporů - kde vzniká vnitřní konflikt, mezi tím co JE (myšleno, cítěno a vnímáno) a osobou, která to chce jinak, než jak to je, tady a teď.

Tato nerovnováha nám pak zamrzá v tělech a utváří to, čemu říkáme bolest. Avšak bolest vzniká jen z rozporu, odporu a s nepřijetím toho, co je tady a teď. 

Tím bráníme životu, aby námi volně proudil a plynul, vymýšlíme strategie, jak se tomu vyhnout a jak se obelhat jen proto, abychom nepřijaly přítomnost.

Jsem velmi vděčná za to, co zde proběhlo i s tím smíchem a láskou, jako bychom se znaly odjakživa. Velice ráda jsem vás poznala Orlice milované, létejte dál, vnímejte svou krásu a vaše bytí, kde je vše a není třeba nic měnit.

S láskou Shumavan ❤️❤️