Úplňkový výklad 14.12.2016 - ROK 2017

Napsala jsem pro vás úplňkový výklad, ne nedávám se na dráhu výkladů, ale věřím, že může být pro nás všechny cennou informací....

Co ANO?
Vibrace nám zvýší nově nastavené osobní hranice. Je třeba posílení energie, asertivita, autenticita a především jasná volba co ANO a co NE. Vytvořili jsme si blok k věcem, po kterých toužíme nejvíce a dovolili jsme rušivým silám, aby nás zašlapaly do země. Je načase spolu s osobními hranicemi ukazovat také svou zranitelnost a klidně i bolest. Sdílet jí s mužem, který nese na kartě mořskou pannu a ona je odevzdaná v jeho náručí - vyčerpaná a vysílená tak, že už stejně nic jiného nezbývá, než se v ženské energii odevzdat mužské podpoře a PŘIJÍMAT, NIKOLI VYDÁVAT VEŠKEROU ŽIVOTNÍ ENERGII. Pakliže nemáme partnera, měl by tuto naši ženskou sílu podpírat vnitřní muž. Jste-li muž, pak by vás měl vést váš vnitřní muž aktivní cestou podpory a ochrany.

Co NE?
Škodí námi naslouchání radám druhých, ty už nám neslouží, neboť jsme všichni schopni jít vlastní cestou a naslouchat svému vnitřnímu vedení. Poznat, co je pro každého z nás to správné a jedinečné. Svého průvodce tedy volte velmi moudře, tak, jak vám velí váš vnitřní hlas - rezonuje s vámi tento člověk, nebo ještě ne? Naslouchat jen vnitřnímu hlasu, odhodit všechny jiné cesty a metody. Jen se ztišit a meditovat a dýchat. Na cestě máme jít sami a vybrat si jen takovou cestu, která vyhovuje našemu srdci. Je to cesta osamělosti a svobody. Je také nutné (energeticky) vytyčit si nějaký cíl i záměr, co by mělo být dle našeho vnitřního vedení na konci této cesty?

Co bylo třeba vytáhnout právě teď vytáhnout na světlo, co jsme potlačovali?
Stín pomáhat každému a zapomnat přitom na sebe. Je čas říct jasně, že tento prostor patří jen mě! Respektovat své soukromí. Věnovali jsme příliš času ostatním, nyní je čas věnovat čas a prostor sobě. Sdílet jen to, co nepřekračuje naše hranice. Hranice každodenního života je třeba nepřekračovat - mít soukromí pro rodinu, pro sebe, nepouštět tam cizirodé energie, které nás jen vysávají a nepřináší nám na oplátku nic. Vypustit všechny takové vztahy, situace ze života - všechny energie, kde jen vydáváme a nedává nám to nic. Pročistěte přátele na facebooku, to, co sledujete, co vás ovlivňuje a vede vás do stavu vyčerpanosti. Odpojte se od toho. Je čas také projevit své vášně a touhy, sexuální energii a spojení s vědomou sexuální energií.

Jak mohu posílit svou intuici?
Duchovní práce za svitu měsíce, v noci, prostřednictvím snů, kdy je lépe vidět, kam odtéká energie, a co není zaceleno. Kde energie odchází, či zarůstá ránu, a léčí. Jasnější energetická pole je za tmy, za svitu měsíce, který osvětluje, co v denním světle není vidět. Aktivujte svou intuici během spánku, prostřednictvím svých snů - tam je výrazná nápověda a v době bez snění i očista mysli, těla i duše. Je třeba zařadit každodenní modlitbu, posílat vděčnost za život a spojení s vědomím. Zásadní uvědomění je to, že my a vesmírná energie jsme jedno.

Co ode mě potřebuje více pozornosti a akce?
Dar poznat a vycítit svůj osud - své předpoklady. Pracovat s darem vidět více souvislostí najednou. Máme všichni tento dar, chce to jen disciplínu a pracovat s darem, který nám byl dán nejen pro sebe, ale sdílet ho i s ostatními. Jít až za hranice poznaného, jít k nejopravdovějším touhám své duše, jsme k tomu vybízeni. Co v nás probouzí v životě vášeň? Co nás rozesmívá, přináší štěstí a radost? To je to, na co mám zaměřit víc pozornosti a aktivně si za tím jít. Odhodit přežité, co nás vysává a jít za radostí ze života.

Je spousta informací, které ještě nevyšly na světlo. Je třeba to prozkoumat. Než skočíme někam bez rozmyslu, měli bychom prozkoumat kam to vlastně skáčeme. Nevystavovat se nebezpečí. Dobře nacítit, než se dáme dohromady s novými lidmi. Udělat nejdříve průzkum, než do toho zase skočíme, může se tu skrývat něco, co nám neprospívá. Abychom si svůj potenciál uvědomili, je třeba zakotvit své vize do vlastního těla a opravdu žít v přítomném okamžiku s nohama pevně na zemi. Létání v oblacích bez uzemnění a ukotvení v těle přináší jen odpojení od sebe samých. Žijeme tady a teď v těle. Prožíváme zde lidské myšlenky, emoce a prodýcháváme je - nesnažme se je zakrývat, potlačovat a dělat, že neexistují, že máme již všechno vyřešeno a jsme nesmírně duchovní tím, jak jsme v klidu a nic se nás nedotýká. Naopak. Prožívejte dotek všeho v těle. Zůstaňte s ním v těle. Má pro vás zásadní vědomou informaci. Vaše emoce pro vás skrývají ten dar. Přijměte je s otevřenou náručí, prodýchejte a zase pusťte z těla ven. 

Máme žít tím nejprostším lidským životem - chodit bosi, energii mysli odvádět nohama dolů do Země - uzemnit se. Než se rozběhneme do snů, vizí, napojení - máme se zastavit a být v přítomném okamžiku a v těle, pevně stabilně ukotveni a v rovnováze - nohama pevně na Zemi.

Je čas prolomit středověk - objevila se karta sexuality - jeptiška. Přestat si odpírat své touhy, svou vášeň. Nebát se ohně - ohnivé energie, která očišťuje a otevírá. Vědomá vizualizace ohně přináší vizi toho, co bychom chtěli v životě mít. Nespěchat s kroky, ale nejdříve každý den vizualizovat a vibrovat na optimální tělo i podmínky života a kreativity v něm. Začít si užívat radosti, smyslnosti, toho, co tělo nabízí a současně vizualizovat každý den tu nejlepší verzi sebe sama v duši. Konec honby na čarodejnice, celibátu, nepřijímání odlišného, jen proto, že tomu nerozumíme a trestání se za svou jedinečnost, kterou se bojíme projevit, neboť by mohl přijít trest. Projevte se takoví, jací jste - středověk skončil. I s emocemi - jsou totiž lidské a jedině, když se vyhýbáte všemu lidskému - přeháníte je do extrému. Jedině v extrému mají ničivou sílu, která trestá a ubližuje. Raději je vědomě rozpouštějte a vězte, že jsou přirozenou součástí prostoru zvaného vědomí.

 

Shumavan