Zůstaň ve spojení - v sobě, se světem, s tělem

Zůstat ve spojení.

Nechť se to stane navždy tvou nejvyšší životní praxí.
Svatá trojice - duše, tělo a duch.
Zůstat ve spojení se sebou.
Zůstat ve spojení s emocemi.
Zůstat ve spojení s tělem.
Už není cesty zpátky.

 

Ať se cítím jakkoli - neodmítám se, ani neodmítám spojení s láskou. Zůstávám ve spojení se sebou a přestávám se odmítat ze strachu z odmítnutí, z myšlenek, které živí mou iluzi, že se mnou není něco v pořádku, mé pocity špatnosti a nedostatečnosti. Neuzavírám se před spojením s druhým člověkem, ze strachu z odmítnutí. Čím víc se v tu chvíli odmítám, tím důležitější je ZŮSTAT. Obejmout, milovat, zůstat i když mám ze strachu touhu utéct a být sama.

Ať mám jakýkoli strach projevit své emoce - zůstávám plně s emocemi a překračuji hranici strachu je naplno projevit - zvukem, pohybem, dechem. Neuzavírám se před sebou do ticha, neboť mým nejvyšším záměrem je PROJEVIT SE. Projevit se plně ve své síle a pravdivosti. Projevit svůj hlas, projevit své slovo. Už mohu být slyšet a být vyslyšena. Už žádné tabu ani útěk před vlastním cítěním do iluze, že nic necítím, že mám zavřené srdce, že mám štít. Nic takového není - jen strach se projevit. Zůstávám plně ve spojení se sebou, svými pocity a vyjadřuji je pravdivě.

Ať mám jakýkoli pocit, že necítím své tělo. Iluzi, že ho nemám, že ho nechci mít a nechci s ním zůstávat ve spojení, pak se ještě více spojím s pohybem, dotekem a svou sexualitou. Zůstávám plně v sobě, s veškerými projevy studu, které mě chtějí uzavírat v obraně a strachu z uvolnění těla. Přestávám vědomě odmítat dotek a jdu přes hranice svého strachu. Zůstávám naplno s tělem, ať se děje cokoli. Zůstávám s jakoukoli bolestí i touhou a neutíkám před ní. Nepotlačuji už nic, co bylo dříve tabu. 

Zůstávám ve spojení - sdílím - miluji - sdílím své strachy - sdílím svou lásku - neuzavírám se před ničím a nikým. Zůstávám plně v sobě a v těle, ať se děje cokoli. Neutíkám, když se cítím jako raněná laň. Když mi strach a ego velí - utíkej, zavři se a ztrať - ještě více zůstávám. Ještě více objímám. Ještě více zůstávám s domnělým pachatelem. Ještě více zůstávám se sebou - v dobrém i zlém i ve světě ticha a vědomí, kde již není dobrého ani zlého.

Taková je nejvyšší dohoda - zůstat ve spojení.

Takovou dohodu praktikuji ať se děje cokoli.
Zůstat v sobě.
Zůstat se světem.
Zůstat s tělem.

Shumavan